Продукція > TDK CORPORATION > DPX255950DT-5120A1
DPX255950DT-5120A1
DPX255950DT-5120A1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx255950dt-5120a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 12.00dB / 22.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 39.00dB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 12.00dB / 22.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 39.00dB.
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer