DR316/3.2X5
Код товару: 118425
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Внутрішня різьба: Без різьби
Опис: Стійка опорна, монтажна, без різьби, довжина: 5мм, внутрішній діаметр: 3,2мм, зовнішній діаметр: 6мм
Відстань між платами (висота): 5 мм
Зовнішня різьба: Без різьби
у наявності 65 шт:
65 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Spacer sleeve; 5mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 6mm
Type of spacer: spacer sleeve
Sleeve shape: cylindrical
Material: brass
Spacer length: 5mm
Plating material: nickel
Internal diameter: 3.2mm
Outside diameter: 6mm