DR4560D45R
DR4560D45R Sensata
ourproducts_is-dr45_installguide.pdf
Виробник: Sensata
Relay SSR 15mA 32V DC-IN 600V AC-OUT
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V, Packaging: Bulk, Package / Case: SSR with Integrated Heat Sink, Output Type: AC, Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 45 A, Part Status: Active, Voltage - Load: 48 V ~ 600 V, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Approval Agency: cULus, VDE.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DR4560D45R DR4560D45R Виробник : Sensata ourproducts_is-dr45_installguide.pdf Relay SSR 15mA 32V DC-IN 600V AC-OUT
на замовлення 46 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DR4560D45R DR4560D45R Виробник : Sensata-Crydom ourproducts_dr45-nova22-ac-din-rail-mount_datasheet.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Packaging: Bulk
Package / Case: SSR with Integrated Heat Sink
Output Type: AC
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 45 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 48 V ~ 600 V
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C