DR8G207M3X16
  • DR8G207M3X16
  • DR8G207M3X16
DR8G207M3X16 DREMEC
Код товару: 161722
2 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: DREMEC
Опис: Гвинт M3x16. Головка: потайна. Шліц: Phillips
Довжина, мм: 16
Різьба: M3
Матеріал: Пластик
Вид головки: Потайна
Тип, шліц: Хрестоподібний
у наявності 384 шт:
310 шт - склад
40 шт - РАДІОМАГ-Київ
20 шт - РАДІОМАГ-Львів
14 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Screw; M3x16; 0.5; Head: countersunk; Phillips; polyamide; ISO 7046
Type of mounting element: screw
Thread: M3
Thread pitch: 0.5
Length: 16mm
Kind of head: countersunk
Kind of cut: Phillips
Material: polyamide
ISO standard: ISO 7046
Colour: natural
на замовлення 3000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
З цим товаром купують
Гайка М3 пластикова M3/BN81
1 Додати до обраних Обраний товар
m3bn81-datasheet.pdf
Гайка М3 пластикова M3/BN81
Виробник: Bossard
Кріплення та металеві вироби > Гайки
Опис: Гайка пластикова, поліамід
Форма: Шестигранна
Різьба: M3
Матеріал: Пластик
Мінімальне замовлення: 7
Гвинт М3 пластиковий KLS8-0318-PF-M3-8 (head type A)
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: KLS
Кріплення та металеві вироби > Гвинти
Опис: Гвинт пластиковий М3, крок різьби 0,5мм, довжина без шляпки 8мм, діам. шляпки 5,5мм, Шліц+хрест
Довжина, мм: 8
Вид головки: Сферична
Тип, шліц: Хрестоподібний
500 шт - РАДІОМАГ-Київ
500 шт - РАДІОМАГ-Львів
200 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується: 200 шт
Мінімальне замовлення: 8
Гайка із фланцем М3
category8_MO-3.png
Виробник: KangYang
Опис: Гайка пластикова із фланцем М3x0,5.
Форма: Шестигранна
42 шт - РАДІОМАГ-Київ
62 шт - РАДІОМАГ-Львів
88 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 4
Гайка пластикова шестигранна M3 (M-3(N))
Виробник: KangYang
Опис: Гайка пластикова шестигранна M3. Висота гайки: 2,7мм
100 шт - РАДІОМАГ-Львів
395 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 6
Гвинт М3 потайний пластиковий (M3-10F)
category8_M3-5F.png
Опис: Гвинт М3, L=10mm, вид головки: потайна, прозорий пластик