DRAN30-24
DRAN30-24 Chinfa
chinfa-dran30.pdf
Код товару: 84299
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Chinfa
Тип: на DIN-рейку
Uвх.: 85...264 VAC/90...375 VDC
Uвих.: 24 V
Iвих., A: 1,25 A
Потужність, W: 30 W
Габарити: 40,5x115x90 mm