DRD16RAE04
DRD16RAE04 TE Connectivity / Alcoswitch
ENG_CD_1825008_A6.pdf
Виробник: TE Connectivity / Alcoswitch
Coded Rotary Switches ROTARY DIP SWITCH FLUSH
на замовлення 333 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY 16POS, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 20VAC/DC, Current Rating (Amps): 0.4VA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: Hexadecimal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.413" (10.50mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions: 16.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRD16RAE04 Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=showdoc&DocId=Customer+Drawing%7F1825008%7FA5%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_CD_1825008_A5.pdf%7F1825008-9 Description: SWITCH ROTARY 16POS
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 20VAC/DC
Current Rating (Amps): 0.4VA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.413" (10.50mm)