DRDN20-12
DRDN20-12 MEAN WELL
DRDN20-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - DIN Rail Mount 20A 12Vdc DIN Redundancy Module
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - DRDN20-12 - Redundanzmodul, 12V DC, 20A, DIN-Schiene, Produktreihe DRDN20, tariffCode: 85044095, Art des Zubehörs: Redundanzmodul, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Netzteile, usEccn: EAR99, Produktpalette: DRDN20 Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRDN20-12 DRDN20-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DRDN20-spec.pdf Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Power Supplies
Accessory Type: Redundancy Module
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DRDN20-12 DRDN20-12 Виробник : MEAN WELL DRDN20-spec.pdf Блок живлення, Redundancy module, 20A Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
DRDN20-12 DRDN20-12 Виробник : MEAN WELL DRDN20-spec.pdf Блок живлення, Redundancy module, 20A Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
термін постачання 5 дні (днів)
Packaging: Bulk
на замовлення 10 шт:
DRDN20-12 DRDN20-12 Виробник : MEAN WELL DRDN20-spec.pdf Description: MEAN WELL - DRDN20-12 - Redundanzmodul, 12V DC, 20A, DIN-Schiene, Produktreihe DRDN20