DRDN20-24
DRDN20-24 MEAN WELL USA Inc.
DRDN20-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: REDUNDANCY MODULE 24VDC
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: AC DC Converters
Accessory Type: Redundancy Module
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - DRDN20-24 - Redundanzmodul, 24V DC, 20A, DIN-Schiene, Produktreihe DRDN20, tariffCode: 85044095, Art des Zubehörs: Redundanzmodul, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Netzteile, usEccn: EAR99, Produktpalette: DRDN20 Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRDN20-24 DRDN20-24 Виробник : MEAN WELL DRDN20-spec.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount 20A 24Vdc DIN Redundancy Module
на замовлення 1922 шт:
Кількість Ціна
DRDN20-24 DRDN20-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. drdn20-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 20A 8-Pin
на замовлення 51 шт:
Мінімальне замовлення: 6
DRDN20-24 DRDN20-24 Виробник : MEAN WELL DRDN20-spec.pdf Description: MEAN WELL - DRDN20-24 - Redundanzmodul, 24V DC, 20A, DIN-Schiene, Produktreihe DRDN20
tariffCode: 85044095
Art des Zubehörs: Redundanzmodul
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Netzteile
usEccn: EAR99
Produktpalette: DRDN20 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
DRDN20-24 DRDN20-24 Виробник : MEAN WELL DRDN20-spec.pdf Блок живлення, Redundancy module, 20A Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
DRDN20-24 DRDN20-24 Виробник : MEAN WELL DRDN20-spec.pdf Блок живлення, Redundancy module, 20A Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
DRDN20-24 DRDN20-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DRDN20-spec.pdf Description: REDUNDANCY MODULE 24VDC