DRDN40-12
DRDN40-12 MEAN WELL
DRDN40-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Redundancy Modules 40A 12Vdc DIN Redundancy Module
на замовлення 32 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - DRDN40-12 - Redundanzmodul, 12V DC, 40A, DIN-Schiene, Produktreihe DRDN40, tariffCode: 85044095, Art des Zubehörs: Redundanzmodul, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Netzteile, usEccn: EAR99, Produktpalette: DRDN40 Series, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRDN40-12 DRDN40-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DRDN40-spec.pdf Description: PWR SUPP, BATT & COND
Accessory Type: Redundancy Module
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DRDN40-12 DRDN40-12 Виробник : MEAN WELL 3111179.pdf Description: MEAN WELL - DRDN40-12 - Redundanzmodul, 12V DC, 40A, DIN-Schiene, Produktreihe DRDN40
tariffCode: 85044095
Art des Zubehörs: Redundanzmodul
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Netzteile
usEccn: EAR99
Produktpalette: DRDN40 Series
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1 шт:
DRDN40-12 DRDN40-12 Виробник : MEAN WELL DRDN40-spec.pdf Блок живлення, Redundancy module, 40A Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DRDN40-12 DRDN40-12 Виробник : MEAN WELL DRDN40-spec.pdf Блок живлення, Redundancy module, 40A Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт