DRDN40-24
DRDN40-24 MEAN WELL
DRDN40-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Redundancy module; for DIN rail; 24VDC; 40A; 19÷29VDC; -40÷80°C
Operating temperature: -40...80°C
Mounting: for DIN rail mounting
Electrical connection: terminal block
Supply voltage: 19...29V DC
Output voltage: 24V DC
Output current: 40A
Type of power supply accessories: redundancy module
Kind of power supply: for DIN rail
на замовлення 75 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Redundancy module; for DIN rail; 24VDC; 40A; 19÷29VDC; -40÷80°C, Operating temperature: -40...80°C, Mounting: for DIN rail mounting, Electrical connection: terminal block, Supply voltage: 19...29V DC, Output voltage: 24V DC, Output current: 40A, Type of power supply accessories: redundancy module, Kind of power supply: for DIN rail.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRDN40-24 DRDN40-24 Виробник : MEAN WELL DRDN40-spec.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount 40A 24Vdc DIN Redundancy Module
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DRDN40-24 DRDN40-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DRDN40-spec.pdf Description: PWR SUPP, BATT & COND
Accessory Type: Redundancy Module
на замовлення 2 шт:
на замовлення 15 шт:
DRDN40-24 DRDN40-24 Виробник : MEAN WELL 3111179.pdf Description: MEAN WELL - DRDN40-24 - Redundanzmodul, 24V DC, 40A, DIN-Schiene, Produktreihe DRDN40
tariffCode: 85044095
Art des Zubehörs: Redundanzmodul
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Netzteile
usEccn: EAR99
Produktpalette: DRDN40 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 20 шт:
DRDN40-24 DRDN40-24 Виробник : MEAN WELL DRDN40-spec.pdf Блок живлення, Redundancy module, 40A Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DRDN40-24 DRDN40-24 Виробник : MEAN WELL DRDN40-spec.pdf Блок живлення, Redundancy module, 40A Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт