DRP-3200-24
  • DRP-3200-24
  • DRP-3200-24
DRP-3200-24 MEAN WELL
DRP-3200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 3192W; 24VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 3192W
Output voltage: 24V DC
Output current: 133A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 325x107x41mm
Manufacturer series: DRP-3200
Operating temperature: -30...70°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 93.5%
Additional functions: active PFC; CANBus; output current control; output voltage control
Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC
Caution!: rated parameters obtained at full load
Output voltage range: 23.5...30V DC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 3192W; 24VDC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for building in; modular, Power: 3192W, Output voltage: 24V DC, Output current: 133A, Number of outputs: 1, Body dimensions: 325x107x41mm, Manufacturer series: DRP-3200, Operating temperature: -30...70°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 93.5%, Additional functions: active PFC; CANBus; output current control; output voltage control, Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC, Caution!: rated parameters obtained at full load, Output voltage range: 23.5...30V DC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRP-3200-24 DRP-3200-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. drp-3200-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 133A 3192W
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності
DRP-3200-24 DRP-3200-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DRP-3200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 3192W
товару немає в наявності
DRP-3200-24 DRP-3200-24 Виробник : MEAN WELL DRP-3200-spec.pdf Rack Mount Power Supplies 3192W 24V 133A PMBus Rectifier