DRP-3200-48
DRP-3200-48 MEAN WELL USA Inc.
DRP-3200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 3216W
Packaging: Box
Power (Watts): 3216W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 12.80" L x 4.21" W x 1.61" H (325.1mm x 106.9mm x 40.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 94.5%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 67 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 3216W, Packaging: Box, Power (Watts): 3216W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 12.80" L x 4.21" W x 1.61" H (325.1mm x 106.9mm x 40.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 94.5%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 67 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRP-3200-48 DRP-3200-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. drp-3200-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 67A 3216W
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
товару немає в наявності
товару немає в наявності
DRP-3200-48 DRP-3200-48 Виробник : MEAN WELL DRP-3200-spec.pdf AC/DC, 3216W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 48V/67A, розміри 325x107x41 мм, -30...+70 C, Rack Mountable Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
DRP-3200-48 DRP-3200-48 Виробник : MEAN WELL DRP-3200-spec.pdf AC/DC, 3216W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 48V/67A, розміри 325x107x41 мм, -30...+70 C, Rack Mountable Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
DRP-3200-48 DRP-3200-48 Виробник : MEAN WELL DRP-3200-spec.pdf Rack Mount Power Supplies 3216W 48V 67A PMBus Rectifier