DRS18-08GD70BC1SC
DRS18-08GD70BC1SC Innodisk USA Corporation
Виробник: Innodisk USA Corporation
Description: 08GB 1.8" SATA SSD 3MR3-P
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 8GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 1A
Form Factor: 1.8"
Speed - Read: 460MB/s
Speed - Write: 240MB/s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 08GB 1.8" SATA SSD 3MR3-P, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 8GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 1A, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 460MB/s, Speed - Write: 240MB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRS18-08GD70BC1SC DRS18-08GD70BC1SC Виробник : Innodisk Innodisk_031023_DRS18-3107476.pdf Solid State Drives - SSD 08GB 1.8" SATA SSD 3MR3-P