Продукція > INNODISK > DRS18-A28D70BW1QC
DRS18-A28D70BW1QC
DRS18-A28D70BW1QC Innodisk
Innodisk_031023_DRS18-3107476.pdf
Виробник: Innodisk
Solid State Drives - SSD 128GB 1.8" SATA SSD 3MR3-P Extended Temp
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 128GB 1.8" SATA SSD 3MR3-P EXTEN, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 1A, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 460MB/s, Speed - Write: 240MB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRS18-A28D70BW1QC DRS18-A28D70BW1QC Виробник : Innodisk USA Corporation Description: 128GB 1.8" SATA SSD 3MR3-P EXTEN
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 1A
Form Factor: 1.8"