DRT-240-48
DRT-240-48 Mean-Well USA, Inc.
drt-240-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 5A 240W 8-Pin
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W, Packaging: Box, Power (Watts): 240W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 3.94" L x 4.94" W x 4.94" H (100.0mm x 125.5mm x 125.5mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CB, CE, cULus, cURus, TUV, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, AC Voltage - Input: 340 ~ 550 VAC (3 Phase), DC Voltage - Input (Min): 480V, DC Voltage - Input (Max): 780V.
Інші пропозиції DRT-240-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRT-240-48 DRT-240-48 Виробник : MEAN WELL DRT-240-spec-1109013.pdf DIN Rail Power Supplies 240W 48V 5A
термін постачання 21-30 дні (днів)
DRT-240-48 DRT-240-48 Виробник : MEAN WELL DRT-240-spec.pdf AC/DC, 240W, Вход: 340-550VAC (3 phase, 4 wires), Выход: 48В/5A, DIN-rail, размеры 125,5х125,2х100 мм, -20...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DRT-240-48 DRT-240-48 Виробник : MEAN WELL DRT-240-spec.pdf AC/DC, 240W, Вход: 340-550VAC (3 phase, 4 wires), Выход: 48В/5A, DIN-rail, размеры 125,5х125,2х100 мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DRT-240-48 DRT-240-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DRT-240-spec.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Packaging: Box
Power (Watts): 240W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 3.94" L x 4.94" W x 4.94" H (100.0mm x 125.5mm x 125.5mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CB, CE, cULus, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 340 ~ 550 VAC (3 Phase)
DC Voltage - Input (Min): 480V
DC Voltage - Input (Max): 780V