DRT-960P-24
DRT-960P-24 MEAN WELL
drt-960-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 960W, Вход: 340-550VAC (3 phase, 4 wires), Выход: 24В/40A, DIN-rail, размеры 276х125,2х100 мм, -20...+70 С, parallel operation funct. Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 960W, Вход: 340-550VAC (3 phase, 4 wires), Выход: 24В/40A, DIN-rail, размеры 276х125,2х100 мм, -20...+70 С, parallel operation funct. Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції DRT-960P-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRT-960P-24 DRT-960P-24 Виробник : MEAN WELL drt-960-spec.pdf AC/DC, 960W, Вход: 340-550VAC (3 phase, 4 wires), Выход: 24В/40A, DIN-rail, размеры 276х125,2х100 мм, -20...+70 С, parallel operation funct. Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт