Продукція > CUI DEVICES > DS02C-254-2L-07BE
DS02C-254-2L-07BE
DS02C-254-2L-07BE CUI Devices
ds02-254.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: DIP SWITCH, SPST, 2.54 PITCH, FL
на замовлення 245 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 101 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
DS02C-254-2L-07BE DS02C-254-2L-07BE Виробник : SAME SKY ds02254.pdf Switch DIP OFF ON SPST 7 Piano 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
DS02C-254-2L-07BE DS02C-254-2L-07BE Виробник : CUI Devices ds02_254-1777565.pdf DIP Switches/SIP Switches 2 12 Positions, Through Hole, 2.54 mm Pitch, Piano Slide Actuator, DIP Switch
товару немає в наявності
DS02C-254-2L-07BE DS02C-254-2L-07BE Виробник : Same Sky ds02-254.pdf DIP Switches/SIP Switches 2 12 Positions, Through Hole, 2.54 mm Pitch, Piano Slide Actuator, DIP Switch