DS1005S-75+
DS1005S-75+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
DS1005.pdf
Виробник: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC DELAY LINE 5TAP 75NS 16SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Nonprogrammable
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Number of Taps/Steps: 5
Delay to 1st Tap: 15ns
Number of Independent Delays: 1
Available Total Delays: 75ns
Tap Increment: 15 ns
Supplier Device Package: 16-SOIC
на замовлення 1284 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DELAY LINE 5TAP 75NS 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Function: Nonprogrammable, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Number of Taps/Steps: 5, Delay to 1st Tap: 15ns, Number of Independent Delays: 1, Available Total Delays: 75ns, Tap Increment: 15 ns, Supplier Device Package: 16-SOIC.
Інші пропозиції DS1005S-75+
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS1005S75 Виробник : DALLAS
DS1005S-75 Виробник : DALLAS DS1005.pdf 07+ SOP
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Function: Nonprogrammable