Продукція > Реле > DS1E-M-DC12V
DS1E-M-DC12V
DS%20SERIES.pdf
Код товару: 135521
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS1E-M-DC12V DS1E-M-DC12V Виробник : Panasonic 4516fileversion.pdf Signal Relay 12VDC 3A SPDT( (15mm 9.9mm 9.9mm)) THT
на замовлення 729 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
на замовлення 729 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
на замовлення 55 шт:
Мінімальне замовлення: 40
DS1E-M-DC12V DS1E-M-DC12V Виробник : Panasonic Electric Works DS%20SERIES.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 500VA, 440W
DS1E-M-DC12V DS1E-M-DC12V Виробник : PANASONIC mech_eng_ds.pdf?f_cd=302232 Description: PANASONIC - DS1E-M-DC12V - Signalrelais, 12 VDC, SPDT, 2 A, DS Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 360ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: DS Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 8
DS1E-M-DC12V Виробник : NAIS DS%20SERIES.pdf 07+
товару немає в наявності
DS1E-M-DC12V DS1E-M-DC12V Виробник : Panasonic Industrial Devices Pansonic_12-15-2025_DS_Relays.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 12VDC SPDT NON-LATCHING