Продукція > PANASONIC > DS1E-M-DC48V
DS1E-M-DC48V
DS1E-M-DC48V Panasonic
4516fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Signal Relay 48VDC 2A SPDT( (15mm 9.9mm 9.9mm)) THT
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 48V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS1E-M-DC48V DS1E-M-DC48V Виробник : Panasonic 4516fileversion.pdf Signal Relay 48VDC 2A SPDT( (15mm 9.9mm 9.9mm)) THT
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DS1E-M-DC48V DS1E-M-DC48V Виробник : Panasonic Electric Works DS%20SERIES.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 48V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 500VA, 440W
на замовлення 233 шт:
DS1E-M-DC48V DS1E-M-DC48V Виробник : Panasonic Industrial Devices Panasonic_03172022_DS.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 48VDC SPDT NON-LATCHING
на замовлення 66 шт:
на замовлення 4 шт:
на замовлення 18 шт:
на замовлення 10 шт:
DS1E-M-DC48V Виробник : NAIS DS%20SERIES.pdf 07+
товару немає в наявності