Продукція > NAIS > DS1E-ML2-DC48V
DS1E-ML2-DC48V NAIS
DS%20SERIES.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Low Signal Relays - PCB 1 Form C, 48VDC 1 Form C 400mW Type2.
Інші пропозиції DS1E-ML2-DC48V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS1E-ML2-DC48V DS1E-ML2-DC48V Виробник : Panasonic Electric Works DS%20SERIES.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 48V
товару немає в наявності
DS1E-ML2-DC48V DS1E-ML2-DC48V Виробник : Panasonic Industrial Devices DS%20SERIES.pdf Low Signal Relays - PCB 1 Form C, 48VDC 1 Form C 400mW Type2