DS1E-S-DC1.5V
DS1E-S-DC1.5V Panasonic Industrial Devices
Panasonic_03172022_DS.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
Low Signal Relays - PCB 1 Form C, 1.5VDC 1 Form C 200mW
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 1.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 1.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 133 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 0.15 VDC, Must Operate Voltage: 1.2 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms.
Інші пропозиції DS1E-S-DC1.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS1E-S-DC1.5V Виробник : NAIS Relay_Date_Code.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
DS1E-S-DC1.5V DS1E-S-DC1.5V Виробник : Panasonic Electric Works Relay_Date_Code.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 1.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 1.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 133 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 0.15 VDC
Must Operate Voltage: 1.2 VDC