Продукція > NAIS > DS1E-SL-DC12V
DS1E-SL-DC12V NAIS
DS1E-M-DC5V-3D-v2.jpg
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Low Signal Relays - PCB 1 Form C, 12VDC 1 Form C 200mW Type1.
Інші пропозиції DS1E-SL-DC12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS1E-SL-DC12V DS1E-SL-DC12V Виробник : Panasonic Electric Works DS1E-M-DC5V-3D-v2.jpg Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12VDC
товару немає в наявності
DS1E-SL-DC12V DS1E-SL-DC12V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_ds-1299285.pdf Low Signal Relays - PCB 1 Form C, 12VDC 1 Form C 200mW Type1