Продукція > PANASONIC > DS1E-SL-DC24V
DS1E-SL-DC24V
DS1E-SL-DC24V Panasonic
ds-catalog.pdf
Виробник: Panasonic
Signal Relay 24VDC 3A SPDT(15x9.9x9.9)mm THT
на замовлення 171 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 3.8 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS1E-SL-DC24V DS1E-SL-DC24V Виробник : Panasonic ds-catalog.pdf Signal Relay 24VDC 3A SPDT(15x9.9x9.9)mm THT
на замовлення 171 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
DS1E-SL-DC24V DS1E-SL-DC24V Виробник : Panasonic Electric Works Relay_Date_Code.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 3.8 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 500VA, 440W
на замовлення 35 шт:
DS1E-SL-DC24V Виробник : NAIS Relay_Date_Code.pdf 07+
товару немає в наявності
товару немає в наявності
DS1E-SL-DC24V DS1E-SL-DC24V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_ds-1299285.pdf Low Signal Relays - PCB 1 Form C, 24VDC 1 Form C 200mW Type1