DS1E-SL2-DC1.5V
DS1E-SL2-DC1.5V Panasonic Industrial Devices
Panasonic_03172022_DS-2934340.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
Low Signal Relays - PCB 1 Form C, 1.5VDC 1 Form C 200mW Type2
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS1E-SL2-DC1.5V Виробник : NAIS Small%20Signal%20Relay%20Techincal%20Info.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
DS1E-SL2-DC1.5V DS1E-SL2-DC1.5V Виробник : Panasonic Electric Works Small%20Signal%20Relay%20Techincal%20Info.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 1.5VDC