DS1E-SL2-DC12V
DS1E-SL2-DC12V Panasonic Electric Works
Relay_Date_Code.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12VDC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Low Signal Relays - PCB 1 Form C, 12VDC 1 Form C 200mW Type2.
Інші пропозиції DS1E-SL2-DC12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS1E-SL2-DC12V Виробник : NAIS Relay_Date_Code.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
DS1E-SL2-DC12V DS1E-SL2-DC12V
Додати до обраних Обраний товар
Relay_Date_Code.pdf Реле
товару немає в наявності
DS1E-SL2-DC12V DS1E-SL2-DC12V Виробник : Panasonic Industrial Devices Relay_Date_Code.pdf Low Signal Relays - PCB 1 Form C, 12VDC 1 Form C 200mW Type2