Продукція > NAIS > DS2E-M-DC1.5V
DS2E-M-DC1.5V NAIS
DS_Series_Rev_Jan_2014.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 1.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 267 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 0.15 VDC, Must Operate Voltage: 1.05 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Інші пропозиції DS2E-M-DC1.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS2E-M-DC1.5V DS2E-M-DC1.5V Виробник : Panasonic Electric Works DS_Series_Rev_Jan_2014.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 1.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 267 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 0.15 VDC
Must Operate Voltage: 1.05 VDC
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 500VA, 440W