Продукція > PANASONIC > DS2E-ML2-DC1.5V
DS2E-ML2-DC1.5V
DS2E-ML2-DC1.5V Panasonic
mech_eng_ds.pdf
Виробник: Panasonic
Signal Relay 1.5VDC 2A DPDT(20x9.9x9.9)mm THT
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 1.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 240 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 1.05 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS2E-ML2-DC1.5V Виробник : NAIS DS_Series_Rev_Jan_2014.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
DS2E-ML2-DC1.5V DS2E-ML2-DC1.5V Виробник : Panasonic Electric Works DS_Series_Rev_Jan_2014.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 1.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 240 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 1.05 VDC
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 500VA, 440W