DS441605-BA
DS441605-BA Panasonic
AC%20Film%20Caps.pdf
Виробник: Panasonic
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 440VAC 6uF +-5% Film cap
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 6UF 10% 440VAC CHAS MT, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Capacitance: 6µF, Package / Case: Rectangular Box, Size / Dimension: 1.969" L x 1.201" W (50.00mm x 30.50mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS441605-BA DS441605-BA Виробник : Panasonic Electronic Components AC%20Film%20Caps.pdf Description: CAP FILM 6UF 10% 440VAC CHAS MT
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Capacitance: 6µF
Package / Case: Rectangular Box
Size / Dimension: 1.969" L x 1.201" W (50.00mm x 30.50mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)