Продукція > NAIS > DS4E-SL2-DC1.5V
DS4E-SL2-DC1.5V NAIS
DS_Series_July_2009.pdf
Виробник: NAIS
07+
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 1.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 1.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 120 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 1.05 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms.
Інші пропозиції DS4E-SL2-DC1.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS4E-SL2-DC1.5V DS4E-SL2-DC1.5V Виробник : Panasonic Electric Works DS_Series_July_2009.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 1.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 1.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 120 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 1.05 VDC