DS5002FMN-16+
DS5002FMN-16+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
ds5002-ds5002fp.pdf
Виробник: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC MCU 8BIT EXTRNL NVSRAM 80QFP
Packaging: Tray
Package / Case: 80-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Program Memory Size: External
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: NVSRAM
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V
Connectivity: EBI/EMI, SIO, UART/USART
Peripherals: Power-Fail Reset, WDT
Supplier Device Package: 80-MQFP (14x20)
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 858 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT EXTRNL NVSRAM 80QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 80-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Program Memory Size: External, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: NVSRAM, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, SIO, UART/USART, Peripherals: Power-Fail Reset, WDT, Supplier Device Package: 80-MQFP (14x20), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 80-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Program Memory Size: External
Oscillator Type: External
Program Memory Type: NVSRAM
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 32
на замовлення 914 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
DS5002FMN-16+ Виробник : Maxim ds5002-ds5002fp.pdf MQFP 80/I°/Secure Microprocessor Chip DS5002
кількість в упаковці: 66 шт
товару немає в наявності
Speed: 16MHz
товару немає в наявності
Speed: 16MHz