Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1101BA3-008.9120VAO
DSA1101BA3-008.9120VAO Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC AUTO LOW JITTER -40C-12
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 35mA
Supplier Device Package: 6-CDFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 8.912 MHz
Base Resonator: MEMS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSC AUTO LOW JITTER -40C-12, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 35mA, Supplier Device Package: 6-CDFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 8.912 MHz, Base Resonator: MEMS.