Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1121CA1-024.0000TV01
DSA1121CA1-024.0000TV01
DSA1121CA1-024.0000TV01 Microchip Technology
25-low-jitter-cmos-oscillator-for-automotive-ds20005890c.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R Automotive AEC-Q100
Написати відгук
Description: OSC MEMS AUTO -40C-125C SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: MEMS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: MEMS
товару немає в наявності
DSA1121CA1-024.0000TV01 DSA1121CA1-024.0000TV01 Виробник : Microchip Technology DSA1101_21_05_25_Low_Jitter_CMOS_Oscillator_for_Au-2025062.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Automotive, Low Jitter, -40C-125C, 50ppm, 3.2x2.5mm