Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSA1121CA1-040.0000TV04
DSA1121CA1-040.0000TV04
DSA1121CA1-040.0000TV04 Microchip Technology
DSA1101-21-05-25-Low-Jitter-CMOS-Oscillator-for-Automotive-DS20005890C.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: OSC MEMS AUTO -40C-125C SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 40 MHz
Написати відгук
Description: OSC MEMS AUTO -40C-125C SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: MEMS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSA1121CA1-040.0000TV04 DSA1121CA1-040.0000TV04 Виробник : Microchip Technology DSA1101_21_05_25_Low_Jitter_CMOS_Oscillator_for_Au-2025062.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Automotive, Low Jitter, -40C-125C, 50ppm, 3.2x2.5mm