Продукція > FESTO > DSBC-32-50-PPSA-N3
DSBC-32-50-PPSA-N3
DSBC-32-50-PPSA-N3 FESTO
DKI3WebDataSheet.asp?part=1376469
Виробник: FESTO
Description: FESTO - DSBC-32-50-PPSA-N3 - ZYLINDER DOPPELTWIRKEND 32MM 12BAR 50MM
tariffCode: 84123100
rohsCompliant: YES
Hublänge: 50
Pneumatischer Anschluss: G1/8
Kolbendurchmesser: 32
usEccn: EAR99
Betriebsdruck, max.: 12
euEccn: NLR
Produktpalette: DSBC
productTraceability: No
Normen / Standards: Standard VDMA - ISO 15552
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: FESTO - DSBC-32-50-PPSA-N3 - ZYLINDER DOPPELTWIRKEND 32MM 12BAR 50MM, tariffCode: 84123100, rohsCompliant: YES, Hublänge: 50, Pneumatischer Anschluss: G1/8, Kolbendurchmesser: 32, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsmodus: Doppeltwirkend, Zylinder / Antrieb: Standardzylinder mit Kolbenstange, usEccn: EAR99, Betriebsdruck, max.: 12, euEccn: NLR, Produktpalette: DSBC, productTraceability: No, Normen / Standards: Standard VDMA - ISO 15552, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSBC-32-50-PPSA-N3 DSBC-32-50-PPSA-N3 Виробник : Festo Corporation 1376469 Description: ISO CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 8.7 ~ 174 PSI (0.6 ~ 12 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 1.969" (50.00mm)