Продукція > FESTO > DSBC-32-70-PPVA-N3
DSBC-32-70-PPVA-N3
DSBC-32-70-PPVA-N3 FESTO
DKI3WebDataSheet.asp?part=2123072
Виробник: FESTO
Description: FESTO - DSBC-32-70-PPVA-N3 - ZYLINDER DOPPELTWIRKEND 32MM 12BAR 70MM
rohsCompliant: YES
Hublänge: 70mm
Kolbendurchmesser: 32mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsdruck, max.: 12bar
usEccn: EAR99
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FESTO - DSBC-32-70-PPVA-N3 - ZYLINDER DOPPELTWIRKEND 32MM 12BAR 70MM, tariffCode: 84123100, Pneumatischer Anschluss: G1/8, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Hublänge: 70mm, Kolbendurchmesser: 32mm, Normen / Standards: Standard VDMA - ISO 15552, euEccn: NLR, Betriebsmodus: Doppeltwirkend, hazardous: false, Zylinder / Antrieb: Standardzylinder mit Kolbenstange, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsdruck, max.: 12bar, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSBC-32-70-PPVA-N3 Виробник : Festo Corporation Description: STANDARDS-BASED CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 9 ~ 174 PSI (0.6 ~ 12 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 2.756" (70.00mm)