DSC1001AC1-027.0000
DSC1001AC1-027.0000 Microchip Technology
91dsc1001_datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin VDFN EP SMD Tube Automotive AEC-Q100
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 195
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-VDFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 27 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-DFN (7x5).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AC1-027.0000 DSC1001AC1-027.0000 Виробник : Microchip Technology 91dsc1001_datasheet.pdf Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin VDFN EP SMD Tube Automotive AEC-Q100
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
на замовлення 650 шт:
Мінімальне замовлення: 250
DSC1001AC1-027.0000 DSC1001AC1-027.0000 Виробник : Microchip Technology DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf Description: MEMS OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-VDFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 27 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-DFN (7x5)
товару немає в наявності
DSC1001AC1-027.0000 DSC1001AC1-027.0000 Виробник : Microchip Technology DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 27MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, 0 to 70C, 7.0 x 5.0mm