DSC1001AE1-001.4850
DSC1001AE1-001.4850 Microchip Technology
394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator MEMS 1.485MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VDFN EP SMD Tube
на замовлення 699 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 179
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE1-001.4850 DSC1001AE1-001.4850 Виробник : Microchip Technology 394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf Oscillator MEMS 1.485MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VDFN EP SMD Tube