DSC1001AE1-014.3182
DSC1001AE1-014.3182 Microchip Technology
394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator MEMS 14.3182MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VDFN EP SMD Tube
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE1-014.3182 DSC1001AE1-014.3182 Виробник : Microchip Technology 394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf Oscillator MEMS 14.3182MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VDFN EP SMD Tube
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
DSC1001AE1-014.3182 DSC1001AE1-014.3182 Виробник : Microchip Technology MCHP_S_A0001148674_1-2520716.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, LVCMOS, -20C-70C, 50ppm, 7.0x5.0mm