DSC1001AE1-024.5761
DSC1001AE1-024.5761 Microchip Technology
394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator MEMS 24.5761MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VDFN EP SMD Tube
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE1-024.5761 DSC1001AE1-024.5761 Виробник : Microchip Technology 394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf Oscillator MEMS 24.5761MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VDFN EP SMD Tube
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
DSC1001AE1-024.5761 DSC1001AE1-024.5761 Виробник : Microchip Technology DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 24.5761MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm