Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001AE2-002.0480T
DSC1001AE2-002.0480T
DSC1001AE2-002.0480T Microchip Technology
394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator MEMS 2.048MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VDFN EP SMD T/R
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE2-002.0480T DSC1001AE2-002.0480T Виробник : Microchip Technology 20005529A-1149183.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -20C-70C, 25ppm
на замовлення 611 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
DSC1001AE2-002.0480T DSC1001AE2-002.0480T Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en576698 Description: OSC MEMS 2.048MHZ CMOS SMD