DSC1001AE5-040.0000
DSC1001AE5-040.0000 Microchip Technology
MCHP-S-A0003587227-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator MEMS 40MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VDFN EP SMD Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AE5-040.0000 DSC1001AE5-040.0000 Виробник : Microchip Technology DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, LVCMOS, -20C-70C, 10ppm, 7.0x5.0mm
на замовлення 458 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DSC1001AE5-040.0000 DSC1001AE5-040.0000 Виробник : Microchip Technology 394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf Oscillator MEMS 40MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin VDFN EP SMD Tube