Продукція > MICROCHIPDIRECT > DSC1001AL5-025.0000
DSC1001AL5-025.0000
DSC1001AL5-025.0000 MICROCHIPDIRECT
filehandler.aspx?ddocname=en576698
Виробник: MICROCHIPDIRECT
Description: MICROCHIPDIRECT - DSC1001AL5-025.0000 - MEMS-Oszillator, 25 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 10 ppm, 3.3 V, DSC1001 Series, CMOS
tariffCode: 85416000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Nennfrequenz: 25MHz
Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Frequenzstabilität + / -: 10ppm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm
Betriebstemperatur, max.: 105°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: DSC1001 Series
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICROCHIPDIRECT - DSC1001AL5-025.0000 - MEMS-Oszillator, 25 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 10 ppm, 3.3 V, DSC1001 Series, CMOS, tariffCode: 85416000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Nennfrequenz: 25MHz, Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Frequenzstabilität + / -: 10ppm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm, Betriebstemperatur, max.: 105°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: DSC1001 Series, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1001AL5-025.0000 DSC1001AL5-025.0000 Виробник : Microchip Technology DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator Lower Power 10ppm
на замовлення 2477 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DSC1001AL5-025.0000 DSC1001AL5-025.0000 Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en576698 Description: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD