DSC1103NI2-125.0000
DSC1103NI2-125.0000 Microchip Technology
DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf
Виробник: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS Oscillator Low PWR LVDS -40C-85C
на замовлення 24290 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICROCHIPDIRECT - DSC1103NI2-125.0000 - MEMS-Oszillator, 125 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1103 Series, LVDS, tariffCode: 85416000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Nennfrequenz: 125MHz, Kompatibler Oszillatorausgang: LVDS, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Frequenzstabilität + / -: 25ppm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm, Betriebstemperatur, max.: 85°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: DSC1103 Series, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1103NI2-125.0000 DSC1103NI2-125.0000 Виробник : Microchip Technology DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 32mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
на замовлення 271 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DSC1103NI2-125.0000 DSC1103NI2-125.0000 Виробник : MICROCHIPDIRECT DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf Description: MICROCHIPDIRECT - DSC1103NI2-125.0000 - MEMS-Oszillator, 125 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1103 Series, LVDS
tariffCode: 85416000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Nennfrequenz: 125MHz
Kompatibler Oszillatorausgang: LVDS
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Frequenzstabilität + / -: 25ppm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm
Betriebstemperatur, max.: 85°C