Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1122CI2-155.5200T
DSC1122CI2-155.5200T
DSC1122CI2-155.5200T Microchip Technology
DSC1102_22_Low_Jitter_Precision_LVPECL_Oscillator_-3434946.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, PECL, 155.52MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1122CI2-155.5200T Виробник : Microchip Technology / Micrel Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, High Perf, Single LVPECL Output, -40C-85C, 25ppm