Продукція > MICROCHIPDIRECT > DSC1123AI2-100.0000
DSC1123AI2-100.0000
DSC1123AI2-100.0000 MICROCHIPDIRECT
DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf
Виробник: MICROCHIPDIRECT
Description: MICROCHIPDIRECT - DSC1123AI2-100.0000 - MEMS-Oszillator, 100 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1123 Series, LVDS
tariffCode: 85416000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Nennfrequenz: 100MHz
Kompatibler Oszillatorausgang: LVDS
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Frequenzstabilität + / -: 25ppm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm
Betriebstemperatur, max.: 85°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: DSC1123 Series
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICROCHIPDIRECT - DSC1123AI2-100.0000 - MEMS-Oszillator, 100 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1123 Series, LVDS, tariffCode: 85416000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Nennfrequenz: 100MHz, Kompatibler Oszillatorausgang: LVDS, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Frequenzstabilität + / -: 25ppm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm, Betriebstemperatur, max.: 85°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: DSC1123 Series, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1123AI2-100.0000 DSC1123AI2-100.0000 Виробник : Microchip Technology DSC1103_23_Low_Jitter_Precision_LVDS_Oscillator_DS-3314614.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVDS, 100MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DSC1123AI2-100.0000 DSC1123AI2-100.0000 Виробник : Microchip Technology DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 32mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz