DSN6NB31H101Q55B
DSN6NB31H101Q55B Murata Electronics North America
c30e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER EMI 100PF 50V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 100pF 50volt Disc Type EMIFIL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSN6NB31H101Q55B DSN6NB31H101Q55B Виробник : Murata Electronics c30e-522731.pdf Feed Through Capacitors 100pF 50volt Disc Type EMIFIL