DSN6NB31H102Q93A
DSN6NB31H102Q93A Murata Electronics North America
c30e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER EMI 1000PF 50V RADIAL
Написати відгук
Feed Through Capacitors 1000pF 50Volts 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSN6NB31H102Q93A DSN6NB31H102Q93A Виробник : Murata Electronics c30e-522731.pdf Feed Through Capacitors 1000pF 50Volts 10%