DSN6NB31H271Q93A
DSN6NB31H271Q93A Murata Electronics North America
c30e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER EMI 270PF 50V RADIAL
Написати відгук
Feed Through Capacitors 270pF 50Volts 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSN6NB31H271Q93A DSN6NB31H271Q93A Виробник : Murata Electronics c30e-522731.pdf Feed Through Capacitors 270pF 50Volts 10%