DSN6NB31H330Q55B
DSN6NB31H330Q55B Murata Electronics North America
c30e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER EMI 33PF 50V RADIAL
Написати відгук
Feed Through Capacitors 33pF 50volt Disc Type EMIFIL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSN6NB31H330Q55B DSN6NB31H330Q55B Виробник : Murata Electronics c30e-522731.pdf Feed Through Capacitors 33pF 50volt Disc Type EMIFIL